Talentum Baptista Általános Iskola

Pick Szeged Kézilabda Eredmény: Szeged.Hu - Kézilabda: Gólzáporos Meccsen Simán Nyert A Szeged Az Eger Ellen

Szabó Levente tanítványai a Balassagyarmatot győzték le 26–25-re hazai pályán. Ez volt a szegedi fiúk első sikere a bajnokságban. MOL-PICK Szeged U20 – Balassagyarmati Kábel SE 26–25 (15–13) Jó meccset játszott a MOL-PICK Szeged U20 Balmazújvárosban, de a rutinos hazai NB I-es játékosok az utolsó tíz percben magabiztossá tették a győzelmüket. Balmazújváros – MOL-PICK Szeged U20 35–25 (18–13) Férfi kézilabda NB I/B, keleti csoport, 12. Balmazújváros, 400 néző. Vezette: Fiber, Herbák. A férfi kézilabda NB I/B negyedik fordulójában a tavaly még első osztályú Mezőkövesdet nem tudta legyőzni a MOL-PICK Szeged U20, így még pont nélkül a tabella utolsó helyét foglalja el. MOL-PICK Szeged U20 – Mezőkövesdi KC 21–29 (10–16) Az NB I/B második fordulójában a MOL-Pick Szeged U20 már nyolc góllal is vezetett a bajnokaspiráns Békés-Drén KC ellen hazai pályán, végül a vendégek nyertek 30-29-re. MOL-Pick Szeged U20 – Békés-Drén KC 29–30 (15–9) Férfi kézilabda NB I/B, 2. Szeged, Etelka sor, 100 néző. Vezette: Horváth Z., Simó.

1. Ügyfélkapun
  2. Hazai pályán, szoros meccset nyert meg a Szeged - Eurosport

Ügyfélkapun

Bár az egyéves kihagyás után visszatért Luka Stepancic sérülés miatt kivált a csapatból, a hazaiak 17-16-ra vezettek a rendkívül gyorsan támadó franciák ellen a szünetben. A második félidő elején – a meccs során először – átvették a vezetést a párizsiak, de Borut Mackovsek és Bogdan Radivojevic góljaival tartották magukat a házigazdák. Tíz perccel a vége előtt már kettő volt a PSG előnye, Juan Carlos Pastor vezetőedző időt kért, de csapata nem tudott mit kezdeni az ellenfél kiváló védekezésével, így tovább nőtt a különbség, és végül 32-29-re győztek a párizsiak. A mezőny legeredményesebb játékosa Mikkel Hansen volt tíz góllal, a hazaiaknál Bánhidi Bence, Borut Mackovsek, Luka Stepancic és Jonas Källman is négyszer talált be. A két csapat kilencedik alkalommal találkozott egymással a nemzetközi porondon, egy döntetlen és három szegedi siker mellett ötödször nyert a PSG. A B csoportban hat győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel második helyezett Telekom Veszprém kedden a listavezető Barcelona otthonában folytatja szereplését a BL csoportkörében, az A csoportban két sikerrel és öt vereséggel hatodik Szeged pedig csütörtökön az FC Portót fogadja.

09:42 Rommá verte a DVTK-t a Grosics, 5-0 ide! 2022, április 3. 06:16 Történelmet írt a SZEDEÁK: ezüstérem, a klub történetében először! 2022, április 2. 19:32 Az első félidő elúszott, de a másodikban már nem volt kérdés: Kecskeméten győzött a PICK Szeged 2022, április 2. 14:03 Hamarosan visszaállhat a rend a Szegedi Vízitelepen – interjú Petrovics Kálmán, klubigazgatóval 2022, április 1. 17:41 Napi büszkeség, döntőbe jutottak a szegediek: a Falco után az Alba Fehérvárt is legyőzte a Szedeák 2022, március 31. 15:28 Lezúzta a címvédő Falco csapatát a Szedeák, a szegediek továbbjutottak az elődöntőbe

pick szeged kézilabda eredmény ügyfélkapu pick szeged kézilabda eredmény 6

A címvédő Pick Szeged 26–26-os döntetlent játszott a Telekom Veszprém otthonában a férfi kézilabda NB I vasárnapi rangadóján. A hazaiak keretéből Dejan Manaszkov, a vendégektől Luka Stepancic és Matej Gaber hiányzott. Eleinte a Veszprémnél volt az előny, majd felváltva estek a gólok, a jól védekező és egyre hatékonyabban támadó Szeged a 11. percben vezetett először. Hat perccel később Momir Ilic, a házigazdák vezetőedzője időt kért, mert a beálló körüli védekezéssel nem volt elégedett. A meccs harmadánál a háromgólos különbségért támadhatott a címvédő, ám nem járt sikerrel, és három perccel később már Juan Carlos Pastor vezetőedzőnek időt kellett kérnie, mert fordított az ellenfél. A házigazdák játékában Ligetvári Patrik beállása hozta meg a fordulatot, a magyar válogatott balátlövő támadásban és védekezésben is átlendítette a holtponton csapatát (13–11). A vendégek azonnali piros lap miatt az első félidő vége előtt öt perccel elveszítették a szlovén Nik Henigmant, aki megütötte Lékai Máté arcát.

Hazai pályán, szoros meccset nyert meg a Szeged - Eurosport

Nyitókép: MTI/Rosta Tibor

pick szeged kézilabda eredmény 3

A címvédő Pick Szeged 32-24-re nyert az Eger otthonában a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén. December közepe óta ez volt az első mérkőzés, a vasárnap (ma) véget érő magyar-szlovák közös rendezésű Európa-bajnokság miatt ugyanis szüneteltek a bajnoki küzdelmek. A vendégek mindössze 11 mezőnyjátékost neveztek a meccsre, a legeredményesebb Bodó Richárd volt hat góllal. Eredmény: SBS Eger-Pick Szeged 24-32 (13-15) Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

A szegedi együttesben Mario Sostaric tíz, ifjabb Rosta Miklós nyolc gólig jutott. "Negyvennyolc órával a Celje elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-mérkőzés után néhány kulcsjátékosomat pihentettem, helyettük sok játékpercet adtam fiataljainknak" – mondta az Juan Carlos Pastor, a szegediek trénere. Tóth Edmond, az egriek edzője a lapnak így értékelte a meccset: "A mérkőzéstől azt kaptam, amire számítottam, a fáradt Szeged ellen igyekeztünk sok gólt lőni, amit teljesítettünk. Védekezésünk sebezhető volt, amit gólokkal büntetett ellenfelünk. " Eredmény: MOL-Pick Szeged – SBS-Eger 45–32 (23–14)

A Magyar Kézilabdaszövetség elnöksége ma úgy határozott, hogy minden hazai sorozatot leállít. Nem hirdetnek helyezetteket, a nemzetközi kupákban való indulási jogot pedig a 2018/19-es szezon eredményei alapján kapják meg a klubok. A szegediek a legrangosabb sorozatban indulhatnak. A mai határozat részletei: 1. "A Magyar Kézilabda Szövetség 2020. március 14-től – a COVID-19 koronavírus megjelenésének és terjedésének megelőzése érdekében, a Magyar Kormány 40/2020. (III. 11. ) számú Kormányrendeletére is figyelemmel – további intézkedésig – valamennyi, a Magyar Kézilabda Szövetség és a megyei kézilabda-szövetségek által kiírt bajnokság és kupasorozat mérkőzéseit (a továbbiakban: "Mérkőzés sorozatok") felfüggesztette. 2. A "Mérkőzés sorozatok" folytatására meghatározatlan ideig sportszakmai indokok alapján nem kerülhet sor. 3. Mindezekre tekintettel a Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége a "Mérkőzés sorozatokat" befejezetté nyilvánítja. 4. A 3. pont szerint befejezetté nyilvánított "Mérkőzés sorozatok" esetében az alábbiakat kell alkalmazni: a. Egyik "Mérkőzés sorozat"-ban sem kerülnek kiosztásra helyezések.